• Українська
 • English
 • Italiano
 • Polski
 • Русский

"Hospital Express" - transport pacjentów do leczenia, diagnostyki, rehabilitacji.

Prywatna służba zdrowia „Hospital Express” zapełnia transportowanie pacjentów do odpowiedniej placówki medycznej w towarzystwie personelu medycznego w nowoczesnej karetce (reanimobile) we Lwowie, a także na terenie całej Ukrainy i za granicą. Gwarantujemy bezpieczne i wygodne transportowanie pacjentów w karetce, która posiada sprzęt medyczny wysokiej jakości i niezbędny zestaw leków.

Foto galeria

W tej części możecie Państwo przyjrzeć sie zdjęciom wnętrza i wyglądu zewnętrznego karetek, które proponujemy do transportu chorych (pacjentów).

Transport sanitarny

Do przewożenia pacjentów „Hospital Express” wykorzystuje współczesne i oryginalne karetki (reanimobile) jednego z najlepszych producentów samochodów – Mercedes.

Wyliczenie odległości

Jeśli są Państwo zainteresowani w odległości, którą należy pokonać, aby dotrzeć do miejsca przeznaczenia, można skorzystać z tej sekcji.

Dodaj opinię

Zakładki pionowe

Recenzje

 • Olga Дата публікації: 17.01.2019
  Никогда не думала что придется воспользоваться такой услугой, и даже не думала что такой сервис существует. Транспортировала из Италии в Черновцы свою подругу, которая получила тяжелый инсульт головного мозга, когда там работала. Приехала скорая помощь европейского образца, в которой есть все: одноразовая постель, лекарства, вода, памперсы, кислород, а самое главное персонал, который заботится о больном при перевозке. Спасибо за ваш труд !!
  5
 • Лідія Михальчишин Дата публікації: 21.10.2018
  Хочу відмітити оперативність і відповідальність госпітального експресу! Мати тривалий час лікувалася в Італії з приводу онкологічного захворювання і здавалось що все вже гаразд. Але раптово стан почав дуже швидко погіршуватися, і буквально за 2 дні вона вже не могла самостійно пересуватися, ми навіть змушені були здати білети на літак, які придбали для перельоту в Україну, вся родина, а особливо мама хотіла всіх побачити ... Знайомі порадили звернутись в цю медичну службу. Реанімобіль виїхав за нами в Мілан в найкоротший час, і під наглядом лікаря нас доставили додому. Дякую що допомогли, всі дуже чекали цієї зустрічі.
  5
 • Віктор Дата публікації: 27.12.2017
  Дякую приватній швидкій за відповідальне ставлення до роботи. Мати перебувала на стаціонарному лікування в одній з установ м. Львова. В неї там стався крововилив у головний мозок, вона потребувала невідкладної операції, а нейрохірургії там не було. Тому, щоб перевезти в іншу медичну установу терміново знадобився реанімобіль. Це Єдина приватна швидка медична допомога, яка змогла забезпечити подачу реанімобіля за 20 хв і перевезти терміново хворого. Дякуємо вам.
  5