• Українська
 • English
 • Italiano
 • Polski
 • Русский

"Hospital Express" - transportation of patients for treatment, diagnostics, rehabilitation.

Private ambulance service “Hospital Express” provides patient transportation to the required medical institution accompanied by medical staff in modern ambulances in Ukraine, as well as Ukraine and abroad. We guarantee a safe and comfortable patient transportation in ambulances, which have high-quality medical equipment and necessary medications.

Photogallery

In this section, you can see interior and exterior photos of ambulances, which we propose for the patient’s transportation.

Sanitary transport

For the transportation, “Hospital Express” uses modern and original ambulances of one of the best manufactures – Mercedes.

Distance calculator

If you are interested in determining the distance, which is necessary to overcome to arrive at the destination, you can use this section.

Add a review

Vertical Tabs

Reviews

 • Olga Дата публікації: 17.01.2019
  Никогда не думала что придется воспользоваться такой услугой, и даже не думала что такой сервис существует. Транспортировала из Италии в Черновцы свою подругу, которая получила тяжелый инсульт головного мозга, когда там работала. Приехала скорая помощь европейского образца, в которой есть все: одноразовая постель, лекарства, вода, памперсы, кислород, а самое главное персонал, который заботится о больном при перевозке. Спасибо за ваш труд !!
  5
 • Лідія Михальчишин Дата публікації: 21.10.2018
  Хочу відмітити оперативність і відповідальність госпітального експресу! Мати тривалий час лікувалася в Італії з приводу онкологічного захворювання і здавалось що все вже гаразд. Але раптово стан почав дуже швидко погіршуватися, і буквально за 2 дні вона вже не могла самостійно пересуватися, ми навіть змушені були здати білети на літак, які придбали для перельоту в Україну, вся родина, а особливо мама хотіла всіх побачити ... Знайомі порадили звернутись в цю медичну службу. Реанімобіль виїхав за нами в Мілан в найкоротший час, і під наглядом лікаря нас доставили додому. Дякую що допомогли, всі дуже чекали цієї зустрічі.
  5
 • Віктор Дата публікації: 27.12.2017
  Дякую приватній швидкій за відповідальне ставлення до роботи. Мати перебувала на стаціонарному лікування в одній з установ м. Львова. В неї там стався крововилив у головний мозок, вона потребувала невідкладної операції, а нейрохірургії там не було. Тому, щоб перевезти в іншу медичну установу терміново знадобився реанімобіль. Це Єдина приватна швидка медична допомога, яка змогла забезпечити подачу реанімобіля за 20 хв і перевезти терміново хворого. Дякуємо вам.
  5