• Українська
  • English
  • Italiano
  • Polski
  • Русский

Медичне обслуговування корпоративних, спортивних та інших масових заходів.

Корпоративні заходи і масові свята вимагають уважного та дуже відповідального підходу до їх організації. Адже необхідно, щоб вийшло яскраво та цікаво, а саме головне, щоб все пройшло безпечно для всіх присутніх. Тому однією з обов'язкових вимог техніки безпеки при проведенні будь-якого заходу стало чергування лікарських бригад. Приватна медична служба «Госпітальний експрес» має великий досвід медичного обслуговування корпоративних, спортивних та інших масових заходів.

Чергування наших фахівців гарантує безпеку та своєчасну медичну допомогу. Уважний та професійний персонал приватної медичної служби “Госпітальний експрес” в будь-який час надасть допомогу будь-якої складності всім, хто її потребує, а також організує госпіталізацію хворих та здійснить евакуацію постраждалих.

Наші реанімобілі нового покоління, оснащення котрих дозволить прямо на місці проведення масового заходу провести складні лікарські маніпуляції та інтенсивну терапію. Адже всередині наших автомобілів встановлена ​​сучасна діагностична та реанімаційна техніка, а також присутній весь комплект необхідних медичних препаратів на будь-який випадок.

Приватна медична компанія «Госпітальний експрес» за роки в сфері медичного обслуговування масових корпоративних свят та заходів заробила велику довіру, завдяки своєму професіоналізму.