7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Всесвітній день здоров'я (World Health Day) відзначається щорічно 7 квітня, адже саме в цей день в 1948 році створено Всесвітню організацію охорони здоров'я (World Health Organization, WHO). Щороку даний захід охоплює різноманітні теми пов'язані зі здоров'ям. У 2019 році вирішили приділити особливу увагу темі загального охоплення послугами охорони здоров'я, щоб допомогти людям скласти більш повне уявлення про те, яка підтримка та які послуги повинні бути їм доступні. Тому тема "Загальне охоплення послугами охорони здоров'я", а гасло – "Здоров’я для всіх "

До цього дня готуються тематичні матеріали та доносяться до громадськості за допомогою організованих семінарів, лекцій, конференцій. Медики проводять профілактичні огляди, консультації та роз'яснювальні бесіди для інформування населення про актуальні проблеми та основні ризики для здоров'я.

Слід пам'ятати, що наше здоров'я залежить не тільки від лікарів, але й від прикладених нами зусиль для збереження власного здоров'я, адже це саме найцінніше, що в нас є. Здоровий спосіб життя та збереження навколишнього середовища допоможе підтримувати наше здоров'я.